niedziela, 7 marca 2010

Tydzień 1.03-7.03

W tym tygodniu gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów grupy ART CONCEPT, którzy zaprezentowali przedstawienie pod tytułem "Koziołkowanie w przedszkolnym planie" .
Dzieciakom występ bardzo się spodobał , koziołek zachęcał do zabawy , można z nim było zrobić sobie zdjęcie, potrzymać za brodę a nawet podkuć mu podkowę. Za wspaniały udział w występie wszystkich naszych Przedszkolaków a nawet nasze ciocie zapisał do klubu Koziołka Matołka. Szkoda tylko że nie było z nami wszystkich naszych Przedszkolaków, ale obiecujemy że już niedługo zorganizujemy wyjście na "bajeczne przedstawienie" do teatru. Oto kilka zdjęć z tej wspanialej zabawy http://picasaweb.google.pl/kolorowekredki10/KoziolekMatolek#

W przyszłym tygodniu naszym gościem specjalnym będzie pani fotograf , która zdradzać będzie naszym Przedszkolakom sekrety robienia zdjęć .

Pragniemy poinformować że zajęcia taneczne zostaną przeniesione na czwartek, ze względu na to że od najbliższego piątku tj, 12.03.2010 odbywać się będzie w naszym przedszkolu gimnastyka korekcyjna.
Zajęcia z gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej będą miały za zadanie poprzez ćwiczenia oraz gry i zabawy: korygowanie wad postawy, zwiększanie odporności organizmu, rozwijanie sprawności fizycznej, uczenia przyjmowania właściwej postawy, autokorekcji, nauki prawidłowego,oddychania, zwiększania pojemności życiowej płuc, uczenia pracy w zespole, odpowiedzialności, sumienności, wytrwałości.
Prowadzący mgr Jacek Kurlej- instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej