piątek, 5 listopada 2010

BIEDRONKI

Ten tydzień był bardzo ciekawy dla Naszych Biedroneczek. W środę odwiedziła nas pani Pielęgniarka, która zrobiła nam pogadankę na temat podstawowych czynników sprzyjających prawidłowemu rozwojowi oraz zachowaniu zdrowia: ubranie odpowiednie do pogody, właściwe odżywianie się, zachowanie zasad higieny, zdrowy styl życia.
W tym tygodniu także dużo mówiliśmy na temat bezpiecznego poruszania się po jezdni. Poznaliśmy znaki drogowe oraz wiemy także, co to jest sygnalizator świetlny i zebra i do czego one służą. Zajęciom na temat bezpieczeństwa na jezdni towarzyszyły zabawy tematyczne. W czwartek udaliśmy się na Komisariat Policji. Wycieczka miała na celu m.in. zapoznanie się z pracą policjanta, poznanie pomieszczeń Komendy, obejrzenie samochodów i motocykli policyjnych oraz poznanie zasad kierowania ruchem drogowym przez policjanta. Wycieczka była bardzo ciekawa.
W tym tygodniu także świętowaliśmy urodziny Dominiki i Radka. Imprezy urodzinowe były bardzo udane a torciki bardzo pyszne:) Życzymy Naszym Biedroneczkom wszystkiego najlepszego:*
http://picasaweb.google.com/kolorowekredki10/ZabawaWDoktora#

Zdjęcia z urodzin Kamila http://picasaweb.google.com/kolorowekredki10/KamilUrodziny#

Zdjęcia z urodzin Radka http://picasaweb.google.com/kolorowekredki10/UrodzinyRadka#5539729238958446610

Zdjęcia z urodzin Dominiki http://picasaweb.google.com/kolorowekredki10/DominikaUrodziny#