niedziela, 28 listopada 2010

MOTYLKI

W motylkowej sali jak co tydzień było dużo ciekawych zabaw,zajęć i radości.Tydzień zaczęliśmy od zabawy w teatr.Zrobliśmy sobie kule śniegowe z gazet przy czym bawiliśmy się znakomicie.Śpiewamy piosenkę pt."Teatrzyk wesołych zabawek".Każdy z nas wchodził w wyznaczoną rolę.Zabawa kim jestem? z elementami dramy bardzo nam sie podobała.Ciocia Iza mówiła nam także jak trzeba zachowywać się w miejscach publicznych.A w środę odwiedziliśmy Straż pożarną.Już wiemy jak trudna jest praca strażaka.Dokładnie obejrzeliśmy wóz strażacki i ubranie potrzebne do gaszenia pożarów.Po wycieczce wręczyliśmy panu strażakowi prezent w postaci własnoręcznie wykonanego wozu strażackiego.(Zdjęcia niżej).
Czwartek u Motylków był "Misiowy".Bawiliśmy się z naszymi ulubionymi pluszakami.Oglądaliśmy bajkę"Miś Uszatek" oraz nauczyliśmy się wierszyka pt."Oto miś"
Ciocia Iza zrobiła dla nas misia kukiełkę , któremu sami nadaliśmy imię Bazylek, od dziś jest naszym przedszkolnym przyjacielem.W piątek opowiadaliśmy sobie w co najbardziej lubimy się bawić w domu i w przedszkolu.Tydzień upłynął bardzo wesoło.

Od poniedzialku będziemy przygotowywać się na wizytę św.Mikołaja,już teraz uczymy się piosenki pt."Pozdrawiamy Ciebie Mikołaju".

A za oknem mamy zimę i dużo śniegu, cieszymy się z tego więc będziemy bawić się na świeżym powietrzu, Rodzicie- musicie nas teraz cieplutko i wygodnie ubierać Pamiętajcie.
Pozdrawiamy Motylki :-)

http://picasaweb.google.com/kolorowekredki10/Misie#