sobota, 5 grudnia 2009

Złote myśli tygodnia naszych przedszkolaków

Tydzień 30.11 - 04.12.2009

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbyły sie Andrzejki, oto co przepowiedziały nam wróżby; Eryk zostanie kucharzem, Olo fryzjerem, Maciek muzykiem, Emilka tancerką, Kamil krawcem a Radek bismesmenem. Oprócz wróżb braliśmy udział w zabawach andrzejkowych oraz imprezie tanecznej - zabawa była udana.

http://picasaweb.google.pl/kolorowekredki10/Andrzejki#Kamil przy podwieczorku:

Franek często płacze, ostatnio jak bolało go ucho to też płakał, pojechał do doktora a ja musiałem się o wszystko denerwować.


Chłopaki szaleją po całej sali udająć jeżdzące samochody, nagle Radek krzyczy: Z drogi śledzie, bo łamaga jedzie.


Olek podczas zabawy:

Ciociu muszę ratować świat - i odejechał samochodem, po chwili wraca - Ciociu nie udało się, za chwilę spadnie na nas kamień, uciekajmy do schronu - i schował się pod stół.


Kamil przy śniadaniu:

Ciociu mam takie ogromne ręce jak dinozaur. Jestem taki duży.


Pani Logopeda pyta chłopaków co robią, gdy sen nie chce przyjść?

Radek odpowiada - wołam mamę na pomoc.

Olo - a ja zaczynam wyć.


MIKOŁAJ 2009


W piątek przyjechał do nas święty Mikołaj. Bawił się z nami, tańczył, śpiewał i brał na kolana. Było bardzo fajnie. Najlepsze były prezenty, które przywiózł Mikołaj oraz to , że mamusia i tatuś byli z nami i moglośmy się wspólnie cieszyć. Dziękujemy Ci święty Mikołaju do zobaczenia za rok:)


Zdjęcia z wizyty w przedszkolu św. Mikołaja, niestety nie najlepsze, obiecuje poprawę :) http://picasaweb.google.pl/kolorowekredki10/Mikolaj#